Mitsubishi Electric MSZ-GE60VA

 

 

 

 


Наноплатиновий фільтр

В волокна фільтра вбудовані платиново-керамічні частинки нанометрового діапазону, завдяки яким фільтр здійснює антибактеріальну і антивірусну обробку повітря, а також знищує запахи. За ефективністю обробки повітря наноплатіновий фільтр перевершує катехиновий. Поверхня фільтра збільшена за рахунок того, що сітка не є плоскою, а має об’ємну структуру. Завдяки цьому значно збільшена ефективність фільтрації повітряного потоку, що проходить через внутрішні блоки MSZ-GE60/71VA, порівняно з попередніми моделями.

Низький рівень шуму

У моделях серії MSZ-GE передбачений додатковий надтихий режим роботи вентилятора “Silent Mode”. Мінімальний рівень шуму складає всього 19 дБ (А), що робить дані моделі ідеальним рішенням для кондиціонування спальні або дитячої кімнати.

Стильний дизайн і компактна конструкція

Елегантний зовнішній вигляд, якісні матеріали і висока точність виготовлення характеризують прилади серії “GE”. Ергономічна конструкції корпусу і яскраво-білий колір пластику дозволяють приладам гармонійно поєднуватися, практично, з будь-якими інтер’єрами.

Клас енергоефективності “А”

Всі моделі серії MSZ-GE25 ~ 71VA мають високу енергетичну ефективність і відносяться до вищої категорії “А” по європейській класифікації.

  • Низький рівень шуму – 19 дБ (А) (моделі MSZ-GE22/25/35VA) і висока енергоефективність.
  • Нижня межа робочого діапазону температур в режимі охолодження становить -10 ° С, в режимі нагріву – до -20 ° С (при встановленому електричному нагрівачі в піддоні зовнішнього блоку).
  • Розбірний корпус внутрішнього блоку для зручності очищення.
  • Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
  • У комплекті з блоком поставляється ІК-пульт управління. За допомогою додаткового адаптера MAC-397IF можна підключити настінний провідний пульт управління – PAR-21MAA.
  • Система фільтрації повітря: повнорозмірний антиоксидантний повітряний фільтр з терміном служби 9 років і антиалергенна фільтруюча вставка (опція).
  • Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей.
  • Режим “I save” дозволяє організувати економічне чергове опалення – мінімальна температура в приміщенні може становити +10 ° С.

Технічні характеристики

ПараметрОд. вимірюванняMSZ-GE60VA
ПараметрОд. вимірюванняMSZ-GE60VA
ХолодопродуктивністькВт6,00
ТеплопродуктивністькВт6,80
Споживана потужністькВт0,062
Споживана потужність (обігрів)кВт0,062
Витрата повітря (мін)куб.м/год588,0
Витрата повітря (макс)куб.м/год1098,0
Рівень шуму (мін)дБ (А)29,0
Рівень шуму (макс)дБ (А)49,0
Вагакг10,0
Габарити ШхДхВ мм1100x238x325
Напруга живлення В, ф, Гц220-240В, 1ф, 50Гц
Робочий струмА0,22
Діаметр труб (рідина) мм (дюйм)6.35 (1/4)
Діаметр труб (газ) мм (дюйм)15.88 (5/8)
Діаметр дренажумм16,0
Макс. перепад висотм15,0
Гарантований діапазон зовнішніх температур: охолодження °C-10 ... +46 °C
Гарантований діапазон зовнішніх температур: обігрів °C-20 ... +15 °C WB
Країна виробникТаїланд