DAIKIN INDUSTRIES, LTD (Японія) – найбільший в світі виробник систем кондиціонування повітря, вентиляції та холодильних машин. Кількість заводів у світі – 12. Кількість службовців – 30 000. Продукція корпорації DAIKIN проводиться по всьому світу, компресори та основні комплектуючі виготовляються тільки в Японії. При складанні кондиціонерів DAIKIN введено 100% вихідний контроль якості, тому перевіряється працездатність кожної зібраної одиниці кліматичного обладнання. Обов’язковий 100% вхідний контроль всіх комплектуючих деталей і вузлів виключає зниження якості через можливий брак покупних виробів. Гарантована безперебійна робота побутового кондиціонера не менше 12 років. У середині 70-х років корпорація DAIKIN першою з японських фірм побудувала завод з виробництва кондиціонерів в Європі. Створене на його базі Європейське відділення – компанія DAIKIN EUROPE NV. Компанії Daikin Industries заслужено вважається світовим лідером в області кондиціонування повітря, а настінні кондиціонери побутової серії давно є елітною продукцією, гідною будь-якого, самого вимогливого користувача. На відміну від багатьох японських корпорацій, які одночасно займаються кількома незалежними напрямами, діяльність компанії Daikin завжди була повністю зосереджена на техніці для кондиціонування повітря, що дозволило їй досягти вражаючих результатів. В Україні та за кордоном, слово DAIKIN стало синонімом якості.

Спліт системи Daikin Emura FTXG

Новий кондиціонер настінного типу Daikin Emura – це вражаюче поєднання традиційного дизайну і досконалості технологій. Його ультратонкий профіль і елегантна алюмінієва обробка або матовий кристально-білий корпус гідно доповнять будь-який інтер’єр. І, звичайно ж, естетичне сприйняття супроводжується високими технічними характеристиками. Будучи встановленим вгорі стіни система досягає оптимальної якості повітророзподілення і низького рівня шуму при роботі. Управління, монтаж і можливість обслуговування відрізняються технологічністю. А відповідність класу А енергоефективності істотно скорочує експлуатаційні витрати. Блок Daikin Emura – це відмінне поєднання стилю та змісту, форми і функціональності, інтелектуального опалення та ефективного охолодження.

Спліт системи Daikin FTXR/RXR

Daikin FTXR/RXR новий революційний кондиціонер єдиний в світі кондиціонер, здатний зволожувати повітря і має функцію подачі свіжого атмосферного повітря. Завдяки цьому кондиціонеру більше не потрібні зволожувачі, т.к. він зволожує і осушує повітря за вашим бажанням.

Спліт системи Daikin FTX-JV/RXJV Inverter

Daikin FTX-JV Inverter найменший рівень шуму, оптимальний розподіл повітряного потоку, запобігання рециркуляції повітря на низьких швидкостях (з боку нагнітання на сторону всмоктування), запобігання осідання пилу і покращений зовнішній вигляд. Зовнішній блок RXS дозволяє кондиціонеру впевнено працювати при зовнішній температурі до -10 градусів у режимі охолодження і до -15 градусів у режимі обігріву.

Спліт системи Daikin FTXS-G/RXS Inverter

Daikin FTXS-G інвертор є одним з найкращих рішень по співвідношенню ціна-якість. Рівень звуку внутрішнього блоку 22 dB. Датчик руху Intelligent Eye ™ економить до 30% електроенергії. Режим ECONO – знижує енергоспоживання. Розширений робочий діапазон нагріву до -20. Тижневий таймер. Стильний Дизайн. Режим «ТИША» знижує знижує робочий шум на 3 db.Фреон R410А.

Спліт системи Daikin FTYN

Daikin FTYN. Плоска передня панель. Практично безшумна робота. Функція автоматичної зміни вертикального положення жалюзійних грат для ефективного розподілу повітряного потоку по кімнаті. Спеціальний режим зниження вологості в приміщенні без зміни в ньому температури. Новий титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр.

Спліт системи Daikin FTXS-F/RXS, FTKS-F/RXS

Daikin FTXS-F/RXS, FTKS-F/RXS. Інверторна система управління вентиляція / осушення. Рівень звуку внутрішнього блоку 32 dB. Датчик руху Intelligent Eye ™. Режим ECONO – знижує енергоспоживання. Енергоефективність: клас B. EER: 3,02. Тижневий таймер. Стильний Дизайн. Можливість роботи в складі мультисистеми. Фреон R410А.

Спліт системи Daikin FTXS-F/RXS, FTKS-F/RXS

Кондиціонери Daikin FT застосовуються найчастіше для технологічного кондиціонування, наприклад в серверних приміщеннях. Установка комплекту зимового пуску “Іній” дозволяє спліт-системі працювати при зовнішніх температурах до -30 градусів.

Daikin FTXN-K/RXN K

Daikin FTXN-K Inverter. Функція автоматичного горизонтального розподілу повітря переміщає заслінки вгору і вниз для ефективного поширення повітряного потоку по приміщенню. Режим ECONO знижує енергоспоживання, що дозволяє використовувати прилади з високим енергоспоживанням. Нічний режим роботи, при якому в нічний час не допускається переохолодження чи перегрівання, заощаджує енергію. Режим підтримки комфортної температури забезпечує роботу без протягів, запобігаючи потраплянню потоку теплого або холодного повітря безпосередньо на людину. Для швидкого нагрівання або охолодження можна вибрати форсований режим; після вимкнення цього режиму блок повертається в заданий режим роботи. Режим «Тиша» знижує шум внутрішнього блоку на 3 дБА. Титаново-апатитовий фотокаталітичний фільтр очищає повітря від мікрочастинок, ефективно усуває неприємні запахи, а також перешкоджає розмноженню бактерій і вірусів, забезпечуючи стабільне постачання чистим повітрям. Безшумна робота: 22 дБа.

Comments are closed.