Скористайтеся нашим калькулятором потужності, який автоматично розрахує для Вас рекомендовану потужність для кондиціонера.

Кондиціонери це прилади, які підтримують задану температуру повітря в приміщенні. Поділяються на побутові та промислові в залежності від потужності, способу установки та ін. Більшість сучасних кондиціонерів, як правило, складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку. Блоки кондиціонера встановлюються роздільно: у приміщенні і зовні будівлі відповідно. Це називається спліт-система (від англ. Split – розділяти). Між собою блоки спліт-системи з’єднуються теплоізольованими мідними трубками і кабелями управління та живлення. Від внутрішнього блоку кондиціонера відводиться дренажна вода.

Якщо до зовнішнього блоку спліт системи підключено декілька внутрішніх блоків, то це вже мульти спліт-система.

Існують кондиціонери, у яких обидва блоки об’єднані в одному корпусі – кондиціонери моноблочні. До моноблочних кондиціонерів відносяться мобільні та віконні кондиціонери. Віконні кондиціонери стаціонарно кріпляться у віконні прорізи або на тонкі стіни. Мобільні кондиціонери можна переміщати з кімнати в кімнату. Із спліт-систем найбільш поширені кондиціонери, внутрішні блоки яких кріпляться на стіни. За особливостями виконання внутрішнього блоку кондиціонери підрозділяються на настінні, стельові, колонні, канальні, касетні та деякі інші види. Останнім часом широкого поширення набули установки, що поєднують в собі систему кондиціонування і припливно-витяжної вентиляції.

 

Comments are closed.