Кондиціонер Fuji RJZ-14LBC

Автоматичне очищення фільтра. Вся поверхня автоматично очищається приблизно за 2 хвилини.
Режим енергоспоживання «А» – кращий показник споживання енергії для побутової техніки.
Ефективні режими знищення бактерій і запахів гарантують високу ступінь очищення повітря.

(a) Унікальна технологія автоматичного очищення фільтру забезпечила найвищі показники енергоспоживання серед спліт-систем, що випускаються. Ця функція дозволяє економити до 25% електроенергії в рік. Вона підтримує фільтр постійно чистим, що дозволяє повітрю безперешкодно і легко проходити через фільтр без додаткового навантаження на електродвигун вентилятора.

(b) Комп’ютерний дизайн крильчатки вентилятора дозволив збільшити потік повітря. Нова конфігурація корпуса кондиціонера, що забезпечує безперешкодний рух повітря і високоефективний електродвигун абсолютно нової конструкції збільшують повітряний потік на 10% в порівнянні з традиційними моделями.

(c) Нова конструкція двигуна з унікальним виконанням ротора забезпечує високу потужність і мале споживання електроенергії.

(d) Забруднення і пил поглинаються титаново-апатитним фільтром, ефективність якого в два рази вище ефективності традиційних фільтрів. Фільтр поглинає до 99.99% тютюнового диму, бактерій і ін.

(e) Знищує бактерії і освіжає повітря за допомогою ультрафіолетових променів.

(f) Теплообмінник має напилення апатит титану, що дозволяє більш ефективно боротися з бактеріями, спорами рослин та іншими забрудненнями. Холодоагент – R410.

Оригінальний плазмовий фільтр ефективно очищає повітря в приміщенні, усуваючи такі небажані субстанції, як пил, неприємні запахи, сигаретний дим, спори цвілі, пилок. Плазмовий фільтр, на відміну від фільтрів тонкої очистки, має крупнопористу структуру і не створює великого опору повітряному потоку. Це дозволяє значно знизити енергоспоживання блоку при забезпеченні саме високої якості очищення повітря. Плазмовий фільтр є багаторазовим, для очищення його досить промити теплою водою. Режим COIL DRY дозволяє повністю осушити внутрішній блок. Режим озонування дозволяє ефективно боротися з бактеріями, постійно підтримуючи обсяг блоку в ідеальній чистоті. Інверторна система.

Технічні параметри кондиціонера
Потужність охолодження, кВт 3,85-4,00
Потужність обігріву, кВт 4,65-4,80
Осушуюча здатність, л/год 1,6
Циркуляція повітря (внутр блок), м3/год 700
Електропостачання, В/ф/Гц 220-240/1/50
Робочий струм охолодження, А 6,70-6,80
Робочий струм обігріву, А 7,60-7,80
Споживана потужність охолодження, кВт 1,44-1,53
Споживана потужність нагріву, кВт 1,62-1,70
Розміри внутр блок ВхШхГ, мм 270х750х250
Вага внутр блок, кг (ibs) 16 (35)
Розміри зовн блок ВхШхГ, мм 350х750х250
Вага зовн блок, кг (ibs) 37 (82)
Спосіб з’єднання розвальцювання