Кондиціонер Fuji RS-9UB/RO-9UC

Настінні кондиціонери Fuji Electric серії RS-UC – це найбільш популярний тип кондиціонерів FUJI Electric.

Потужність Fuji Electric RS-7UC – 2,5 кВт, що дозволяє охолоджувати приміщення площею до 25 кв. м.
Кондиціонер може працювати в режимі охолоджування і в режимі обігріву. Управління здійснюється за допомогою дистанційного ІЧ-пульта.

Кондиціонер володіє системою подвійних повітряних заслінок, яка забезпечує найбільш ефективний розподіл повітря для створення комфортних умов у всьому приміщенні. Також є функція автоматичного гойдання жалюзі у вертикальній площині і автоматичне регулювання повітряного потоку.

Надтихий режим роботи забезпечується функцією “безшумна робота”. Повна відсутність скрипів у внутрішньому блоці досягнуто завдяки застосуванню прогумованих матеріалів в місцях зіткнення частин корпусу.

У всіх кондиціонерів FUJI Electric є функція «авторестарт» – автоматичний перезапуск, що забезпечує відновлення роботи кондиціонера в тому ж режимі, в якому він працював до збою в електромережі, автоматичний вибір режиму. Також кондиціонери FUJI Electric оснащені таймером сну.

Таймер сну.
Там, де необхідна повна тиша, наприклад в спальних приміщеннях, кімнатах відпочинку та студіях звукозапису буде дуже корисний надтихий режим роботи – функція “безшумна робота”. Крім того, усунення скрипів у внутрішньому блоці досягнуто шляхом застосування прогумованих матеріалів в місцях зіткнення частин корпусу. При натисканні кнопки SLEEP кондиціонер автоматично, залежно від режиму роботи, буде змінювати значення температури повітря за спеціальним алгоритмом, протягом заданого Вами часу. Після закінчення встановленого часу кондиціонер повітря повністю зупиниться.

Застосування вентилятора збільшеного розміру і високотехнологічного компресора дозволило істотно знизити габарити зовнішнього блоку. У моделей 7000 – 9000 BTU габаритні розміри зовнішнього блоку всього 535 х 650 х 250 мм. Вага блоку в моделі 7000 BTU – всього 26 кг. Корпус зовнішнього блоку виготовлений з високоміцного пластика, що є 100% захистом його від корозії.

Зовнішній блок для моделей 7000 – 9000 – 12000 BTU.
Завдяки внутрішньому розташуванню клапанів, що спрощує конструкцію корпусу, зовнішній блок став компактнішим і вимагає менше місця для установки. А спеціальна конструкція решітки радіаторного типу більш рівномірно розподіляє повітряний потік, в результаті чого значно знижується рівень шуму зовнішнього блоку.

Поєднання високонапірного вентилятора внутрішнього блоку і теплообмінника лямбда-подібної форми дає можливість отримати ефективний теплообмін при невеликих розмірах. Внутрішній блок має стандартні фільтри грубої очистки, що миються. Кожен кондиціонер має функцію самодіагностики, яку можна запустити з пульта управління. Код несправності визначається за сигналами індикаторів режимів на внутрішньому блоці.

Кондиціонери FUJI Electric оснащені наступними опціями:

  • Панель, що миється;
  • Таймер сну;
  • Таймер Вкл./Викл.;
  • Інфрачервоний пульт управління;
  • Автоматичне хитання жалюзі у вертикальній площині;
  • Автоматичне регулювання повітряного потоку;
  • Безшумна робота;
  • Автоматичний перезапуск;
  • Автоматичний вибір режиму.
Технічні параметри кондиціонера
Площа, що обслуговується, м2 25
Потужність охолодження, кВт 2,50
Потужність обігріву, кВт 2,80
Тип фреону R410A
Споживана потужність охолодження, кВт 0,83
Споживана потужність нагріву, кВт 0,75
Розміри внутр блок ВхШхГ, мм 257х808х187
Розміри зовн блок ВхШхГ, мм 535х650х250
Рівень шуму внутр блока, Дб 38/35
Рівень шуму зовн блока, Дб 33/29