Спліт системи Daikin Emura FTXG

DAIKIN EMURA FTXG25J(W/S)/RXG25J

DAIKIN EMURA FTXG35J(W/S)/RXG35J

Inverter DAIKIN EMURA дизайн поза часом!

Дизайну і обробці кондиціонера ніколи ще не приділялося стільки уваги! Завжди актуальний, елегантний і в той же час стриманий дизайн Daikin Emura гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J випускається в 2-х колірних варіантах.

  1. Матовий кришталево-білий
  2. Матовий металік. (Корпус внутрішнього блоку DAIKIN EMURA FTXG25JS і FTXG35JS, виконаний з очищеного алюмінію)

На початку 2010 р. кондиціонер Daikin Emura був удостоєний престижної нагороди iF Product Design Award в номінації «кращий дизайн».

Пульт ДУ Daikin

Численні функції пульта приховані під гладким корпусом, що доповнює дизайн кондиціонера Daikin Emura. На великому дисплеї відображається режими роботи кондиціонера, а зручні кнопки великого розміру дозволяють легко скористатися можливостями інтелектуальної системи Daikin Emura.

Ви не хочете, щоб повітря дуло у напрямку Ваших гостей? Просто натисніть кнопку комфортного повітряного потоку. Хочете заощаджувати енергію? Використовуйте датчик руху або налаштуйте таймер на підтримання оптимальної температури в кімнаті в будь-який час дня чи ночі.

Наочна система колірної сигналізації Daikin Emura. Вам не знадобиться кожного разу дивитися на дисплей пульта дистанційного керування, щоб визначити режим роботи, так як його підкаже світлодіод в нижній частині внутрішнього блоку кондиціонера.

  1. Червоний світлодіод означає режим обігріву.
  2. Синій – охолодження.
  3. Зелений – поглинання вологи.
  4. Оранжевий – режим таймера.

Високотехнологічна функціональність і стильний дизайн тісно взаємопов’язані в системі Daikin Emura. Під стильним корпусом ховається розумна техніка, далеко перевершує показники енергоефективності класу А, Daikin Emura має один з найвищих показників EER 4,46 і COP 4,36. У режимі нагріву кондиціонер Daikin Emura використовує поновлюване джерело енергії (зовнішнє повітря прогріте сонцем).

Тепловий насос забирає тепло з зовнішнього повітря і направляє його в приміщення, тим самим будучи більш енергозберігаючим.

В епоху, коли енергія стає дефіцитним ресурсом, наші покупці можуть дозволити собі розкіш вибирати енергозберігаючі та елегантні системи опалення. На відміну від опалювальних систем на базі горючих речовин, Daikin Emura сприяє зниженню емісії вуглекислого газу в навколишнє середовище.

Передові технології, які використані інженерами Daikin в спліт системі Daikin Emura, починають працювати і пам’ятати про нас відразу після дотику до кнопки включення, пульта дистанційного керування.

Daikin Emura, який м’якими і плавними рухами виробляє відкриття повітрозабірної лицьової панелі. Переваги інвертора DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J в порівнянні з не інверторними кондиціонерами.

Інверторне керування дозволяє досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери. При наближенні до встановленої температурі потужність поступово знижується до тих пір, поки не досягне такого рівня, щоб вистачило для підтримки необхідного рівня комфорту.

У порівнянні з не інверторними кондиціонерами інверторне управління в моделі DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J дозволяє економити до 50% електрики. Більш точний контроль температури. Як тільки інверторний кондиціонер DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J досягає заданої температури, він точно виставляє необхідну продуктивність, щоб виключити коливання температури і створити максимально можливий комфорт у Вашому приміщенні. досягає заданої температури, він точно виставляє необхідну продуктивність, щоб виключити коливання температури і створити максимально можливий комфорт у Вашому приміщенні.

Сенсор Intelligent EyeСенсор Intelligent Eye в кондиціонерах DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J, можна по праву назвати самим сучасним засобом управління системою кондиціонування, істотно полегшує не лише турботу підтримці клімату в приміщенні, а й скорочують витрати електроенергії.

При відсутності руху в приміщенні, кондиціонер DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J перейде з робочого режиму в режим енергозбереження (через 20 хв) і повернеться в раніше встановлений режим, коли хто-небудь увійде в приміщення. Економія енергії в режимі очікування. При включенні функції, споживання струму при роботі в режимі очікування буде знижено приблизно на 80%. Щотижневий таймер.

В кондиционере DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J таймер устанавливается для включения режима нагрева или охлаждения в любое время еженедельно или ежедневно. Очистка воздуха с DAIKIN EMURA. В кондиционере DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J применен титано-апатитовый фотокаталитический фильтр.

Фотокаталіз під дією природного світла призводить до розкладання багатьох органічних і неорганічних забруднень, присутніх в повітрі і потрапляють у фільтр, на вуглекислий газ і воду.

Розміри затримуваних фотокаталітичним фільтром часток 0,001 мкм. Фотокаталітичний фільтр здатний видаляти запахи тютюнового диму, вихлопних газів автотранспорту, особливо – дизельних, міського смогу, домашніх тварин, токсичних летючих речовин, що виділяються новими оздоблювальними матеріалами інтер’єру і меблів з ДСП (аміак, формальдегід, фенол, бензол, ксилол), неповного згоряння газу кухонної плити (чадний газ), промислових виробництв та ін

Схеми, що пояснюють очищення повітря

Зниження концентрації ряду забруднень повітря в приміщенні в часі.

Антибактеріальна поверхня пульта

Контактне перенесення вірусних інфекцій виключене технологією виготовлення корпуса пульта управління DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J. Поверхня пульта кондиціонерів DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J з найдрібнішими вкрапленнями срібла в зовнішньому шарі пластика утворює шар Antibacterial layer, який виключає перенесення інфекції. Вкраплення срібла виділяють іони, що вбивають мікроорганізми, не даючи їм можливості розмножуватися, що і запобігає небезпека передачі інфекційних захворювань. Величина цих вкраплень і частота їх розташування на поверхні підібрані таким чином, що бактерицидні властивості пульта DAIKIN EMURA FTXG-J/RXG-J зберігаються практично протягом усього строку користування кондиціонером.