Спліт системи Daikin FTXS-G/RXS Inverter

DAIKIN FTXS20G/RXS20G

DAIKIN FTXS25G/RXS25G

DAIKIN FTXS35G/RXS35G

DAIKIN FTXS42G/RXS42G

DAIKIN FTXS50G/RXS50G

Inverter Високі технології для забезпечення комфорту. З виходом навесні 2009 року нового кондиціонера FTXS20G/RXS20G, стало очевидно, що з усієї еволюційної гами інверторних серій DAIKIN, він втілив у собі всі самі інноваційні та практичні нововведення. Крім цього додалося багато абсолютно нового!

Перше, що кидається в очі – новий дизайн. Блок став трохи більше, але візуально він більш компактний і акуратний

Це повний DC-інвертор.

Кондиціонер DAIKIN FTXSG / RXSG по мимо інверторного управління двигуном, отримав інверторне управління всіма електромоторами. Енергетична ефективність була значно вдосконалена завдяки застосуванню нових електромоторів на постійному струмі в яких застосовані потужні неодимові магніти, які приблизно в десять разів перевищують показники звичайних феритових магнітів. Більш того, можливість модулювати потужність компресора і вентиляторів дозволяє максимально ефективно використовувати ці агрегати, підвищуючи оберти тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Ця технологія Daikin була удостоєна чергової нагороди за високі досягнення в технічному вдосконаленні.

Swing Compressor.

Висока енергетична ефективність також завдяки використанню новітніх компресорів Daikin. Зменшено вібрації, тертя і ймовірність витоку холодоагента. Значно збільшено ресурс.

PAM Control.

Унікальна фірмова система імпульсно-амплітудної модуляції харчування моторів (PAM-control) є ще однією складовою інверторної технології DAIKIN. Ця технологія дозволяє максимально ефективно управляти компресором, виключаючи втрати, неминучі при циклах включення / вимикання. Переваги інвертора DAIKIN FTXS20G/RXS20G в порівнянні з не інверторними кондиціонерами.

Інверторне керування дозволяє досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери. При наближенні до встановленої температури потужність поступово знижується до тих пір, поки не досягне такого рівня, щоб вистачило для підтримки необхідного рівня комфорту. У порівнянні з не інверторними кондиціонерами інверторне управління в моделі DAIKIN FTXS20G/RXS20G дозволяє економити до 30% електрики.

Більш потужний.

При активації функції «Підвищена потужність» кондиціонер DAIKIN FTXS20G/RXS20G працює в режимі повної потужності (приблизно на 20-30% вище номінального значення). Таким чином, Ви можете охолодити або нагрівати кімнату після довгої відсутності набагато швидше.

Більш точний контроль температури.

Як тільки інверторний кондиціонер DAIKIN FTXS20G/RXS20G досягає заданої температури, він точно виставляє необхідну продуктивність, щоб виключити коливання температури і створити максимально можливий комфорт у Вашому приміщенні.

Сенсор Intelligent Eye. 

Сенсор Intelligent EyeСенсор Intelligent Eye в кондиціонерах DAIKIN FTXS20G/RXS20G, можна по праву назвати самим сучасним засобом управління системою кондиціонування, істотно полегшує не лише турботу підтримці клімату в приміщенні, а й скорочують витрати електроенергії.

Новий сенсор Intelligent Eye (Розумне око) і спільний режим «Comfort» здатний контролювати дві зони приміщення. Якщо в приміщенні виявлено людей то датчик, Intelligent Eye направить потік повітря в бік від людей.

При відсутності руху в приміщенні, кондиціонер DAIKIN FTXS20G/RXS20G перейде з робочого режиму в режим енергозбереження (через 20 хв) і повернеться в раніше встановлений режим, коли хто-небудь увійде в приміщення.

Економія енергії в режимі очікування.

При включенні функції, споживання струму при роботі в режимі очікування буде знижено приблизно на 80%. Комфортний режим охолодження – обігріву DAIKIN FTXS20G/RXS20G Комфортний режим DAIKIN FTXS20G/RXS20G забезпечується за допомогою заслінок Dual Flaps.

Можливі два варіанти управління заслінками Dual Flaps:

  1. З фіксацією дискретних положень.
  2. І з автоматичним хитанням вниз-вгору Swing.

Будь-який варіант задається з пульта управління і автоматично змінює площу випускного дифузора. Заслінки Dual Flaps при охолодженні холодне повітря подають вгору, а при нагріванні тепле повітря подається вниз.

При охолодженні

При охолодженні повітряний потік з дифузора подається трохи вище людського зросту. В цьому випадку холодне повітря набагато швидше забере тепло у більш легкого теплого повітря, що знаходиться під стелею приміщення. Повільно опускаючись вниз, воно буде охолоджувати повітря на своєму шляху до тих пір, поки їх температура не зрівняється.

При нагріванні

При нагріванні повітряний потік, повинен якомога швидше досягти підлоги, після чого він, як більш легкий, почне підніматися вгору, віддаючи тепло холодному повітрю.

Режим 3D-Flow.

Кондиціонери DAIKIN FTXS20G/RXS20G забезпечують рівномірний розподіл повітряного потоку одночасно в двох взаємно-перпендикулярних напрямках. Послідовне перемішування повітряних мас з допомогою горизонтальних заслінок і вертикальних жалюзі виключає небезпеку виникнення протягів в приміщенні.

Кондиціонер DAIKIN FTXS20G/RXS20G здатний не тільки опускати і піднімати повітряний потік, як це робить більшість сучасних кондиціонерів. Автоматично повітря направляється також вправо і вліво. Більше того, 3-D Flow дозволяє рівномірно обдувати все приміщення, задіюючи як вертикальне, так і горизонтальне зміщення повітряного потоку одночасно. Підвищена продуктивність DAIKIN FTXS20G/RXS20G. Швидке досягнення комфортного мікроклімату з автоматичним поверненням до основного режиму через 20 хв.

Найчастіше хочеться швидко змінити температуру повітря в приміщенні, якщо вона надто далека від комфортної. Наприклад, при нагріванні в міжсезоння або при охолодженні в літню спеку. Фірма DAIKIN пропонує з цією метою скористатися режимом підвищеної продуктивності (Powerful). При активізації якого, підвищиться потужність зовнішнього блоку на 5% при нагріванні або на 10% при охолодженні за рахунок збільшення частоти струму інвертора.

Щотижневий таймер

У кондиціонері DAIKIN FTXS20G/RXS20G таймер встановлюється для включення режиму нагріву або охолодження в будь-який час щотижня або щодня. Фірмові режими зниженого шуму, від внутрішнього і зовнішнього блоків присутні і тут. Нічого подібного більше немає у жодного виробника. Daikin вдалося досягти рекордно низького рівня шуму як від внутрішнього, так і від зовнішнього блоку кондиціонера Daikin FTXS G. Наступні функції дозволяють додатково знизити шум від блоків ще на 3 dB.

Кондиціонер Daikin FTXS-G крім п’яти рівнів швидкості вентилятора внутрішнього блоку має також режим автоматичного вибору швидкості вентилятора і режим тихої роботи (Indoor Unit Silent Operation). Ця функція дозволяє додатково знизити рівень шуму в кімнаті на 3 dB, у порівнянні з найнижчою швидкістю вентилятора. Такий широкий вибір режимів вентилятора дозволяє Вам встановити в точності такий режим, який влаштував би Вас в даний момент. Наприклад, Тихий режим дозволить Вам спокійно спати, забувши про те, що кондиціонер увімкнено.

Турбота про здоров’я з DAIKIN FTXS20G/RXS20G

У кондиціонері DAIKIN FTXS20G/RXS20G застосований титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр. Фотокаталіз під дією природного світла призводить до розкладання багатьох органічних і неорганічних забруднень, присутніх в повітрі і потрапляють у фільтр, на вуглекислий газ і воду. Цей фільтр додається до загального фільтруючому елементу Air Purifying і являє собою сітку з пористого мінералу, що містить діоксид титану (TiO2). Розміри затримуваних фотокаталітичним фільтром часток 0,001 мкм. Фотокаталітичний фільтр здатний видаляти запахи, тютюнового диму, вихлопних газів автотранспорту, особливо – дизельних, міського смогу, домашніх тварин, токсичних летючих речовин, що виділяються новими оздоблювальними матеріалами інтер’єру і меблів з ДСП (аміак, формальдегід, фенол, бензол, ксилол), неповного згоряння газу кухонної плити (чадний газ), промислових виробництв та ін.

Антибактеріальна поверхня пульта

Контактне перенесення вірусних інфекцій виключений технологією виготовлення корпуса пульта управління DAIKIN FTXS20G/RXS20G. Поверхня пульта кондиціонерів DAIKIN FTXS20G/RXS20G з найдрібнішими вкрапленнями срібла в зовнішньому шарі пластика утворює шар Antibacterial layer, який виключає перенесення інфекції. Вкраплення срібла виділяють іони, що вбивають мікроорганізми, не даючи їм можливості розмножуватися, що і запобігає небезпека передачі інфекційних захворювань. Величина цих вкраплень і частота їх розташування на поверхні підібрані таким чином, що бактерицидні властивості пульта DAIKIN FTXS20G/RXS20G зберігаються практично протягом усього строку користування кондиціонером.

Видалення конденсату Mold-Proof Operation

Функція видалення конденсату автоматично включить вентилятор внутрішнього блоку після припинення роботи на холод або в режимі осушення повітря. Така продувка всіх деталей внутрішнього блоку прибере з них всю вологу і не допустить розмноження бактерій або цвілі, тим самим, виключаючи можливість появи сирого або несвіжого запаху.
Чиста лицьова панель.
Плоска, що не має решітки, конструкція лицьової панелі сильно полегшує догляд за кондиціонером і дозволяє завжди тримати його в ідеальній чистоті. Таким чином, Ви можете охолодити або нагрівати кімнату після довгої відсутності набагато швидше.
Робота при низьких температурах.
Кондиціонер Daikin FTXS-G здатний працювати при негативних зовнішніх температурах. Зовнішній блок RXS спеціально адаптований до українських умов. Гарантована робота в режимі обігріву при зовнішніх температурах до -15 градусів Цельсія і в режимі охолодження  до -10 градусів.

Технічні характеристики кондиціонерів
Модель Холод, кВт Тепло, кВт
FTXS20G/RXS 2,00 2,70
FTXS25G/RXS 2,50 3,40
FTXS35G/RX 3,50 4,00
FTXS42G/RXS 4,20 5,40
FTXS50G/RXS 5,00 5,80
FTXS60G/RXS 6,00 7,00
FTXS71G/RXS 7,10 8,20