Спліт системи Daikin FTXS-F/RXS, FTKS-F/RXS

 • Обтічна поверхня лицьової панелі
 • Датчик наявності руху «Розумне око» (Intelligent Eye ™) економить до 30% електроенергії
 • Об’ємний повітряний потік (3D Flow) з режимом Autoswing
 • Багатоступінчата очистка повітря з фотокаталітичною функцією і терміном служби фільтрів до 3 років
 • Малошумний внутрішній блок (рівень шуму від 32 дБА)
 • Режим «Безшумний зовнішній блок» (Silent Operation ™) знижує рівень шуму на 3 дБ і заощаджує до 7% електроенергії
 • Автоматичний вибір режиму (Auto)
 • Режим підвищеної продуктивності (Powerful)
 • Режим економної роботи «Нікого немає вдома» (Ноmе Leave Operation ™)
 • Можливість роботи в складі мультисистеми
 • Максимальна довжина трубопроводу, відстань і перепад висот між блоками:
  • для мультисистеми – 70 м, 25 м і 15 м (відповідно);
  • для спліт-системи – відстань 30 і перепад висот 20 м.

Дизайн кондиціонерів Daikin FTXS50F

Вдосконалений дизайн Daikin. Настінні блоки нового дизайну Daikin FTXS50F. Фахівці Daikin прибрали лицьові грати з внутрішніх настінних блоків. На їх місці тепер знаходиться стильна плоска лицьова панель, яка легко піддається очищенню від пилу. Новий дизайн не тільки приємно радує око і спрощує догляд за кондиціонером, але також дозволив знизити шум від роботи внутрішнього блоку Daikin.

Daikin завжди спеціалізувався на створенні не тільки самих надійних і продвинутих в технічному плані кондиціонерів. Кондиціонери Daikin FTXS50F також мають модний дизайн і зовнішній вигляд, який добре вписується в будь-який інтер’єр. Нова концепція спрямована на створення універсального дизайну внутрішнього блоку, що не має лицьової решітки, яка створює шум і затримує пил.

Для очищення фронтальній панелі кондиціонера тепер достатньо лише провести чистою тканиною по передній кришці внутрішнього блоку. Більша частина повітря, що забирається тепер заходить не спереду, а зверху блоку (близько 80%). Це практично виключає засмоктування обробленого повітря назад в кондиціонер і підвищує ефективність його роботи.

Супер тихий Daikin FTXS50F

Daikin вдалося досягти рекордно низького рівня шуму як від внутрішнього так і від зовнішнього блоку кондиціонера Daikin FTXS50F. Наступні функції дозволяють додатково знизити шум від блоків ще на 3 dB.

Режим тихої роботи (Indoor Unit Silent Operation). Кондиціонер Daikin FTXS50F крім п’яти рівнів швидкості вентилятора внутрішнього блоку має також режим автоматичного вибору швидкості вентилятора і режим тихої роботи (Indoor Unit Silent Operation). Ця функція дозволяє додатково знизити рівень шуму в кімнаті на 3 dB, у порівнянні з найнижчою швидкістю вентилятора.

Такий широкий вибір режимів вентилятора дозволяє Вам встановити в точності такий режим, який влаштував би Вас в даний момент. Наприклад, Тихий режим дозволить Вам спокійно спати, забувши про те, що кондиціонер увімкнено.

Чистий і здоровий нові фотокаталітичні фільтриС моделлю FTXS50F Daikin пропонує нові можливості з підтримки чистого повітря в приміщенні (нові фотокаталітичні фільтри), а також змісту внутрішнього блоку в чистоті і порядку. Нові фільтри не тільки усувають запах вогкості і інші неприємні запахи, вони здатні також вбивати хвороботворні бактерії і віруси. При періодичному обслуговуванні фільтри збережуть свою ефективність протягом трьох років. Фотокаталітичний деодорирующий фільтр Фотокаталітичний деодорирующий фільтр Daikin FTXS50F здатний не тільки затримувати неприємні запахи, але також знешкоджує хвороботворні бактерії і віруси. Це фільтр здатний працювати необмежено довго при періодичному обслуговуванні. Плоска, що не має решітки, конструкція лицьовій панелі сильно полегшує догляд за кондиціонером і дозволяє завжди тримати його в ідеальній чистоті Кондиціонер Daikin FTXS50F здатний працювати при негативних зовнішніх температурах. Зовнішній блок RXS спеціально адаптований до російських умов. Гарантована робота в режимі обігріву при зовнішніх температурах до -15 градусів Цельсія і в режимі охолодження – до -10 градусів.