Спліт системи Daikin FTXR/RXR

DAIKIN FTXR28E/RXR28E

DAIKIN FTXR42E/RXR42E

DAIKIN FTXR50E/RXR50E

Кондиціонер DAIKIN Ururu Sarara Inverter, здатний підтримувати всі параметри мікроклімату. Вперше в світі спліт-система настінного типу може подавати свіже атмосферне повітря в приміщення, а при необхідності і зволожувати його.

За модель Ururu Sarara фірма DAIKIN отримала в Японії «Good Design Award» (Приз за дизайн).
Зовнішній блок DAIKIN Ururu Sarara бере вологу з атмосферного повітря. Чисте і зволожене повітря з кондиціонера не скупчується у верхній частині приміщення, як при роботі побутового зволожувача, а шляхом конвективного перемішування рівномірно розподіляється по всьому об’єму приміщення.

Кондиціонер DAIKIN Ururu Sarara має функцію припливної вентиляції з продуктивністю FTXR28E/RXR28E 32 куб. м/год. FTXR42E/RXR42E 48 куб. м/год. FTXRE05/RXR50E 57 куб. м/год.

При кондиціонуванні приміщення об’єм повітря повністю зміниться за 2 години безперервної роботи, при цьому вміст СО2 буде істотно нижче, ніж при роботі звичайного кондиціонера.

У кондиціонера DAIKIN Ururu Sarara кожна горизонтальна заслінка має незалежний привід, який дозволяє робити повітряний потік суворо цілеспрямованим. Це скорочує кількість завихрень і застійних зон повітря, забезпечуючи рівномірність температурного фону.

Так, різниця температур в радіусі 0,5 м при нагріванні на відстані до 10 м від кондиціонера не перевищить 1°С.

Зволоження DAIKIN Ururu Sarara

Технологію гнучкого зволоження повітря фахівці DAIKIN назвали URURU. На комфортність мікроклімату впливає не тільки температура повітря, але і його вологість. Вологість менше 40% дискомфортна для людського організму, як і при високих показниках – більше 60%. Кондиціонер DAIKIN Ururu Sarara, підтримує показники вологості в комфортній зоні 40-60% в будь-який час року, завдяки новим технологіям DAIKIN. Саме нові технології DAIKIN дозволили змінювати параметри вологості незалежно від температури.

Турбота про шкіру

Режим зволоження шкіри – це спеціальний режим Ururu (зволоження), розроблений для шкіри, створює ефект нанесення зволожуючого крему. Як і кондиціонер DAIKIN Ururu Sara, в 2009 році отримав функцію зволоження (Ururu) повітроочистник DAIKIN MCK75J. Поступаюче в зовнішній блок атмосферне повітря проходить через касету з пористого гігроскопічного матеріалу (цеоліту). Обертання касети приводить до перенесення вологи в зону нагріву. Через нагріту ділянку продувається свіже повітря, захоплюючи значно більше вологи, ніж воно містило спочатку, коли мало нижчу температуру і навпаки, повітря, яке віддало вологу і повертається назад в атмосферу, стає сухіше.

На додаток, запропонована технологія SARARA – осушення повітря без зниження температури. На відміну від осушення за допомогою звичайного режиму Dry.

Технології URURU і SARARA забезпечують підтримку відносної вологості повітря в найбільш комфортному діапазоні від 40 до 60% і, природно, зберігають можливість незалежної зміни температури.

Sarara – спосіб осушення повітря без зниження температури. При режимі Sarara тепло, що виділяється в зовнішньому блоці, йде на попередній підігрів холодного осушеного повітря. Для додаткового підігріву повітря теплообмінник внутрішнього блоку має електромагнітний вентиль, який ділить його на дві частини – верхню і нижню. Він регулює тиск, тим самим, забезпечуючи можливість підігріву повітря у верхній частині, виконує роль конденсатора. Нижня частина працює, як звичайний випарник, осушуючи і охолоджуючи повітря. Обидва потоки змішуються перед подачею в приміщення, забезпечуючи низьку вологість при заданій температурі повітря.

Очищення повітря DAIKIN Ururu Sarara

У кондиціонері DAIKIN Ururu Sarara застосована схема двохстадійної очищення повітря – в зовнішньому і внутрішньому блоках.

  1. На першій стадії спеціальний каталізатор розкладає неприємні запахи, а також видаляє вихлопні гази (NОх, SOх), які можуть бути присутніми в атмосферному повітрі. Повітроочисний фільтр, розташований в місці з’єднання гнучкого рукава з внутрішнім блоком, зупиняє містяться в повітрі пил і пилок.
  2. Друга стадія очищення містить фотокаталітичний фільтр і джерело стримерного розряду.

Технологія стримерного розряду вперше була застосована в еволюційному, що не має аналогів, очищувачі повітря DAIKIN MC 707 VM.

Компактне джерело стримерного розряду в порівнянні із звичайним тліючим при однаковому енергоспоживанні створює потік швидких електронів, який в 1000 разів швидше руйнує молекули пахучих речовин. Всі носії запахів, віруси, бактерії, спори цвілі та інші найдрібніші частинки, що просочилися через попередні фільтри, повністю розкладаються, і з кондиціонера надходить не тільки свіжий, але й абсолютно чисте повітря.

На додаток, компанія DAIKIN розробила унікальний вітамінізуючий фільтр. Фільтр збагачує повітря вітамінами і гіалуроновою кислотою. Молекули гіалуронової кислоти здатні, як губки, утримувати воду, надаючи шкірі молодість і свіжість. Завдяки своїм унікальним властивостям, гіалуронова кислота широко використовується в медицині і косметології.

Технічні характеристики кондиціонерів
Модель Холод, кВт Тепло, кВт
FTXR28E/RXR28E 2,80 3,60
FTXR42E/RXR42E 4,20 5,10
FTXR50E/RXR50E 5,00 6,10