Daikin FTXN-K/RXN K

DAIKIN FTXN25K/RXN20K
DAIKIN FTXN35K/RXN35K
DAIKIN FTXN50K/RXN50K

DAIKIN FTXN-K/RXN-K це повний DC-інвертор.
Крім інверторного управління двигуном, кондиціонер DAIKIN FTX-GV/RX-GV отримав інверторне управління всіма електромоторами. Електромотори вентиляторів на постійному струмі виготовляються із застосуванням потужних неодімових постійних магнітів, які в порівнянні із звичайними, феритовими, роблять електродвигун надзвичайно ефективним і економічним. Унікальна фірмова система імпульсно-амплітудної модуляції живлення моторів (PAM-control) є ще однією складовою інверторної технології DAIKIN.

Переваги інвертора Daikin FTXN-K/RXN K в порівнянні з не інверторними кондиціонерами.

Інверторне керування дозволяє досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери, так як в момент включення кондиціонер активізує режим підвищеної потужності (більше номінальної). При наближенні до встановленої температури потужність поступово знижується до тих пір, поки не досягне такого рівня, щоб вистачило для підтримки необхідного рівня комфорту. Велику частину часу працює на потужності, близької до мінімальної.

У порівнянні з не інверторними кондиціонерами інверторне управління в моделі Daikin FTXN-K/RXN K дозволяє економити до 40% електрики.
Більш точний контроль температури.
Як тільки інверторний кондиціонер Daikin FTXN-K/RXN K досягає заданої температури, він точно виставляє необхідну продуктивність, щоб виключити коливання температури і створити максимально можливий комфорт у Вашому приміщенні.
Більш потужний.
При включенні і при активації функції «Підвищена потужність» з пульта дистанційного керування кондиціонер Daikin FTXN-K/RXN K працює в режимі повної потужності (приблизно на 20-30% вище номінального значення). Таким чином, Ви можете охолодити або нагрівати кімнату після довгої відсутності набагато швидше.
Підвищена продуктивність Daikin FTXN-K/RXN K.
Швидке досягнення комфортного мікроклімату з автоматичним поверненням до основного режиму через 20 хв.

Найчастіше хочеться швидко змінити температуру повітря в приміщенні, якщо вона надто далека від комфортної. Наприклад, при нагріванні в міжсезоння або при охолодженні в літню спеку. Фірма DAIKIN пропонує з цією метою скористатися режимом підвищеної продуктивності (Powerful). При актиації якого, підвищиться потужність зовнішнього блоку на 5% при нагріванні або на 10% при охолодженні за рахунок збільшення частоти струму інвертора. Комфортний режим охолодження/обігріву Daikin FTXN-K/RXN K. Комфортний режим Daikin FTXN-K/RXN K забезпечується за допомогою заслінок Dual Flaps.

Можливі два варіанти управління заслінками Dual Flaps:

  1. З фіксацією дискретних положень.
  2. І з автоматичним хитанням вниз-вгору Swing.

Будь-який варіант задається з пульта управління і автоматично змінює площу випускного дифузора. Заслінки Dual Flaps: при охолодженні холодне повітря подається вгору, а при нагріванні тепле повітря подається вниз.

При охолодженні.
При охолодженні повітряний потік з дифузора подається трохи вище людського зросту.

В цьому випадку холодне повітря набагато швидше забере тепло у більш легкого теплого повітря, що знаходиться під стелею приміщення. Повільно опускаючись вниз, воно буде охолоджувати повітря на своєму шляху до тих пір, поки їх температура не зрівняється.

При нагріванні.
При нагріванні повітряний потік, повинен якомога швидше досягти підлоги, після чого він, як більш легкий, почне підніматися вгору, віддаючи тепло холодному повітрю.

Фірмові режими зниженого шуму, від внутрішнього і зовнішнього блоків присутні і в кондиціонері Daikin FTXN-K/RXN K.

Нічого подібного більше немає у жодного виробника. Фотокаталітичний дезодоруючий фільтр.

Фотокаталіз під дією природного світла призводить до розкладання багатьох органічних і неорганічних забруднень, присутніх в повітрі і, що потрапляють у фільтр, на вуглекислий газ і воду.

Розмір затримуваних фотокаталітичним фільтром часток 0,001 мкм. Фотокаталітичний фільтр здатний видаляти запахи, тютюнового диму, вихлопних газів автотранспорту, особливо – дизельних, міського смогу, домашніх тварин, токсичних летючих речовин, що виділяються новими оздоблювальними матеріалами інтер’єру і меблів з ДСП (аміак, формальдегід, фенол, бензол, ксилол), неповного згоряння газу кухонної плити (чадний газ), промислових виробництв та ін.

Зниження концентрації ряду забруднень повітря в приміщенні в часі.

Антибактеріальна поверхня пульта.

Контактне перенесення вірусних інфекцій виключене технологією виготовлення корпуса пульта управління DAIKIN. Поверхня пульта кондиціонерів Daikin FTXN-K/RXN K з найдрібнішими вкрапленнями срібла в зовнішньому шарі пластика утворює шар Antibacterial layer, який виключає перенесення інфекції.

Вкраплення срібла виділяють іони, що вбивають мікроорганізми, не даючи їм можливості розмножуватися, що і запобігає небезпеці передачі інфекційних захворювань. Величина цих вкраплень і частота їх розташування на поверхні підібрані таким чином, що бактерицидні властивості пульта DAIKIN зберігаються практично протягом усього строку користування кондиціонером.

Рекордно низький рівень шуму Daikin FTXN-K/RXN K всього 22 дБа.

1) Функція нічної економії.
Ця функція автоматично знижує рівень шуму і витрата електроенергії в нічний час.

2) Безшумний вентилятор з дифузором.
Вентилятор з дифузором разом зі спеціальними шумопоглинаючими елементами конструкції і дифузором забезпечують ламінарного повітряного потоку, знижуючи рівень шуму працюючого внутрішнього блоку.

3) Безшумний внутрішній блок.
Внутрішній блок кондиціонера Daikin FTXN-K/RXN K характеризується дворазовим зниженням потужності видаваного ним шуму за рахунок деякого зменшення продуктивності, що особливо актуально під час сну.

4) Управління швидкістю вентилятора.
Управління швидкістю вентилятора внутрішнього блоку кондиціонера Daikin FTXN-K/RXN K здійснюється автоматично для забезпечення низького рівня шуму при досягненні комфортного мікроклімату.