“На перший погляд, вентиляція котеджу не так актуальна, як у міській квартирі. Дуже важливе призначення котеджу. Якщо заміський будинок використовується тільки як дача, відсутність вентиляції сприймається лише як тимчасові незручності. “

У тому ж випадку, якщо Ви живете в своєму власному будинку, більш того, Ваші домочадці проводять удома значну частину часу, вентиляція дійсно необхідна.

При облаштуванні вентиляції важливо розуміти, що системи вентиляції в міській квартирі і в котеджі покликані виконувати не зовсім однакові функції. У міській квартирі головна функція системи вентиляції – максимально очистити і подати в приміщення вуличне повітря. У котеджі найактуальніше – зберегти той спокій, який дарує заміський будинок. Основні відмінності починаються в кардинально різних двох середовищах – міська галаслива і запорошена вулиця і чистий природний повітря та природна ж тиша. Якщо у міській квартирі шум порядку 20дБ практично не відчувається, то на природі він дратуватиме. Що стосується повітря, за містом потрібна тільки груба очистка від пилу та пуху. Звідси і конструктивні відмінності. Не настільки важливим є великий повітрообмін, як відсутність шумів і надійна взаємодія з локальними інженерними комунікаціями. Калорифер системи вентиляції в котеджі обов’язково приєднаний до спеціалізованого контуру котла опалення. Тепловий баланс будинку повинен бути розрахований з урахуванням кількості тепла, що віддається повітрю приточування.

Система повітропроводів включає в себе шумоглушники, які поглинають частину шумів від вентиляторів. Що стосується самих вентиляторів, як основних джерел шуму, вони підбираються в шумоізольованому виконанні і найнадійніших марок. Система повітропроводів розраховується таким чином, щоб швидкість потоку повітря була мінімальною. По-перше, для того, щоб сам потік повітря, стикаючись з елементами повітропровідної мережі, не створював шуми і свист, по-друге, щоб підвищити ефективність шумоглушників.

Вентиляція котеджу включає в себе канальний підігрівач (найчастіше водяний калорифер з власним вузлом регулювання). Це пояснюється тим, що в більшості заміських будинків є гаряча вода від газового котла. Такий обігрів, безсумнівно, найекономніший. Що стосується квартири, де всього потрібно від трьох до п’яти кіловат тепла, там набагато вигідніше використовувати електричний калорифер.

Наша компанія спеціалізується на системах вентиляції котеджу. Ми знаємо, як зберегти і примножити комфорт і затишок у Вашому домі. Крім проектування, постачання і монтажу систем вентиляції ми також займаємося діагностикою та сервісом таких установок. При бажанні ми можемо удосконалити систему вентиляції у вашому будинку.

Comments are closed.