“Припливно-витяжна вентиляція не тільки досить ефективно вирішує проблеми повітрообміну в приміщеннях, але і дозволяє істотно знизити експлуатаційні витрати, зокрема за рахунок застосування утилізації тепла для підігріву припливного повітря.”

Витяжне повітря, що видаляється з приміщень, має кімнатну температуру, в деяких випадках навіть вище, наприклад, металургійні цехи. Холодне припливне повітря в зимовий час може досягати температур порядку: -15…-20 градусів Цельсія, а в деякі періоди і більш низьких температур. Тепло витяжного повітря використовується для підігріву припливного повітря. Для цього застосовують спеціальний теплообмінник – рекуператор.

Припливно-витяжна вентиляція з утилізацією тепла широко застосовується на середніх і великих об’єктах. Це офісні будівлі, котеджі, кінотеатри, кафе та ресторани, басейни, готелі, а також виробничі приміщення.

Припливно-витяжна вентиляція за рахунок використання утилізації тепла дозволяє знизити експлуатаційні витрати на підігрів як мінімум в два рази. Більше того, моноблочна припливно-витяжна установка спрощує монтажні роботи, так як всі агрегати об’єднані практично в єдиному корпусі. Після монтажу самої установки здійснюється стаціонарна обв’язка усіма комунікаціями. Припливно-витяжна установка вмонтовується в спеціалізованому приміщенні – венткамери. Така установка характеризується також простотою обслуговування, так як всі вузли та агрегати знаходяться в одному місці. Доступ до внутрішніх елементів системи здійснюється через спеціальні люки і гермодвері.

Наша компанія спеціалізується крім іншого також на проектуванні, постачанні, монтажі і сервісі систем припливно-витяжної вентиляції. Ми успішно реалізуємо такі проекти, як припливно-витяжна вентиляція готелів, торгових центрів, автосалонів, складських площ та інших категорій об’єктів.

Comments are closed.