“Дослідним шляхом доведено, що комфортними умовами для життєдіяльності людини є температура в приміщенні +21-25 ° С, швидкість повітря не більше 0,1 м / с та вологість повітря в межах 40-60%.”

Вологість вище 60% погано позначається на здоров’ї людини та оточуючих її предметах. Осушувачі повітря допомагають знизити вміст вологи в повітрі до оптимального рівня, тим самим створити комфортні умови для людини, техніки і меблів. Що ж відбувається, коли вологість перевищує за 80%?

Високий вміст вологи створює оптимальні умови для розмноження бактерій. При цьому з’являється цвіль, грибок, який псує обробку приміщення. Конденсат на металоконструкціях призводить до їх корозії та скорочення терміну служби. Імунітет людини слабшає, з’являється ризик зараження гострими респіраторними захворюваннями. Осушувачі повітря знижують ризик захворювань, створюють оптимальні умови для зберігання речей і техніки, запобігають корозії металу.

Осушувачі повітря діляться на побутові осушувачі повітря та промислові осушувачі повітря.

Побутові осушувачі повітря застосовуються у ванних кімнатах і на кухні. В разі використання апарату білизна швидше сохне, стельова плитка довго тримається і т.п.

Промислові осушувачі застосовуються у виробництві, для створення необхідних технічних умов, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю для її нормалізації. Промислові осушувачі можуть знижувати рівень вологи аж до нуля і підтримувати заданий параметр автоматично цілодобово. В Україні популярні осушувачі Dantherm. Їх використовують в музеях для збереження експонатів, в бібліотеках, в басейнах для запобігання поширенню цвілі і грибків. Осушувачі повітря можуть так само підрозділятися на підвиди. Так, наприклад, осушувачі басейну можуть бути підлоговими, канальними, настінними і мобільними. Настінні осушувачі повітря відмінно справляються з роботою і можуть бути елементом дизайну приміщення. Канальні осушувачі повітря монтуються в централізовану систему вентиляції, що дозволяє контролювати вологість у декількох приміщеннях одночасно. Мобільні осушувачі повітря можуть застосовуватися при будівництві та для усунення аварій витоків води.

Comments are closed.