“Інвертор (частотний перетворювач) використовується для управління потужністю компресора деяких кондиціонерів”

Що таке інвертор

“Інверторний” кондиціонер використовує інверторний електричний ланцюг (власне інвертор), щоб перетворити змінний струм в постійний, а потім знову з постійного на змінний. Протягом другого перетворення напруга і частота струму змінюються, що дозволяє вільно регулювати швидкість обертання компресора і, відповідно, потужність охолодження або обігріву кондиціонера. У силу цієї технології “інверторні” кондиціонери економічніші, і виробляють менше шуму, ніж кондиціонери із звичайним компресором.

Точна підтримка температури

При досягненні заданої користувачем температури кондиціонер з інвертором не зупиняється, а знижує потужність охолодження / обігріву, працюючи на низьких обертах. У такому режимі кондиціонер здатний дуже точно підтримувати температуру повітря в приміщенні (± 0.5С від заданої) і працює практично безшумно.

Швидке охолодження

Кондиціонер з інвертором до досягнення заданої температури працює на підвищеній потужності (що перевищує потужність аналогічної моделі звичайного кондиціонера) і швидше охолоджує або нагріває повітря в приміщенні (приблизно на 15%).

Значне енергозбереження

Звичайний кондиціонер для підтримки заданої температури постійно включається і вимикається, а кондиціонер з інвертором працює постійно, працюючи на тій потужності, яка необхідна для підтримки температури. Через це для підтримки температури повітря в приміщенні йому потрібно на 44% менше електричної енергії.

Великий термін служби компресора

Компресор, керований інвертором, може працювати як у форсованому режимі (потужність вище номінальної, тобто приміщення охолоджується швидше), так і в мінімальному режимі, точно підтримуючи температуру в кімнаті. Так як компресор працює не зупиняючись, то він завжди теплий і через це не схильний до замерзання, менше зношується і набагато тихіше працює. (Основний знос компресора відбувається саме в момент запуску).

Comments are closed.