“На відміну від будь-якої іншої побутової техніки, кондиціонер вимагає до себе особливої уваги.”

Важлива деталь по догляду за будь-яким кондиціонером – це його регулярне чищення. Сюди належить як чищення пилових фільтрів його власником (мінімум один раз на два місяці), так і чищення кондиціонера сервісною службою (як мінімум один раз на рік).

 Слід розуміти! що чищення кондиціонера це не тільки очищення від бруду та пилу, але і повна діагностика вашого обладнання, навіть у випадку, якщо у вас все працює, і немає ніяких проблем. Тому як погіршення параметрів роботи кондиціонера часто відбувається досить повільно і непомітно для оточуючих. На жаль багато власників про це забувають, в результаті чого справа може закінчитися необоротною відмовою системи, що вимагає складного ремонту.

Чистка кондиціонерів потрібна не тільки для запобігання аварійних ситуацій, вона також є важливою деталлю для людського здоров’я!

Багатьом власникам кондиціонерів знайомий неприємний запах, що виникає в перші хвилини роботи кондиціонера. Причина цього запаху ясна і зрозуміла. Під час роботи кондиціонера на холодному випарнику конденсується волога, до крапельок води прилипає пил, і з часом на поверхні випарника і в місцях повітря-роздачі, а також на крильчатці утворюється наліт у вигляді жирових, пилових та інших паразитуючих відкладень. Коли кондиціонер не працює, температура на його поверхні підвищується, і в цьому сприятливому середовищі активно розмножуються різноманітні бактерії. Вони в свою чергу можуть викликати у людини хронічну втому, головні болі, а також сприяють розвитку хронічної застуди, алергічних захворювань. Тому важливість регулярного чищення систем кондиціонування та вентиляції не можна переоцінити.

 Послуга, яку ми надаємо, – «Чистка кондиціонерів» – включає в себе не тільки фізичну очищення наявних забруднень, а й дезінфекцію всієї поверхні кондиціонера спеціальними хімічними засобами, безпечними для здоров’я людини, що вбивають до 90 відсотків усіх відомих шкідливих мікроорганізмів протягом 6 місяців після такого чищення. Тому ми рекомендуємо проводити чистку через кожні 6 місяців, навіть якщо немає очевидних забруднень на поверхні кондиціонера. Особливо це актуально для офісних приміщень, де відсоток зараження повітряно-крапельним шляхом і без того високий.

Пам’ятайте! Науково доведений той факт, що людина, перебуваючи в приміщення обладнаним системою кондиціонування, через відсутність періодичних профілактичних робіт (будь-то звичайний побутовий кондиціонер чи центральна система кондиціонування), набагато частіше хворіє на застуду, астмою та іншими алергічними захворюваннями. А при епідемії грипу загроза зараження зростає до 99%.

Comments are closed.